• Levé menu ico
  Zeptejte se prodavače
 • Levé menu ico
  Kontaktujte nás +420 608 742 111
 • Levé menu ico
  Doprava zdarma nad 10000,- Kč
 • Levé menu ico
  Největší výběr terasových profilů
 • Levé menu ico
  Cenový návrh zdarma
 • Levé menu ico
  odborná montáž

Odborná montáž

Montáž a údržba WPC teras, plotů a plotovek

 

Kromě samotných prken pro stavbu terasy, plotů a plotovek jsme také schopni zajistit vám jejich profesionální montáž. Budete-li si přát, vaši představu vyhotovíme od návrhu až po kompletní realizaci. Stačí vyplnit poptávkový formulář a my vaši poptávku rádi zpracujeme ZDARMA.

 

Troufnete si na montáž sami?

 

Pokud ano, stáhněte si montážní návod. Pro každý typ terasy existuje specifický návod na montáž, který naleznete přímo v listu daného produktu, v záložce dokumentace.

 

Nezapomeňte, že montážní návod je předpis výrobce pro bezvadnou funkčnost terasy. Nedodržení montážního návodu může být příčinou následných problémů. Nejste-li si jisti, obraťte se raději na profesionály. Neváhejte nás oslovit!

 

Pokud si u nás objednáte terasu včetně montáže a bude-li terasa příslušenstvím rodinného domu nebo bytu, splňující definici sociálního bydlení, budeme účtovat sníženou sazbu DPH 15%.

 

Sociální bydlení

Bytem pro sociální bydlení je byt, jehož celková podlahová plocha nepřesahuje 120 m2

Rodinným domem pro sociální bydlení je rodinný dům (více jak polovina podlahové plochy je určena pro rodinné bydlení), jehož celková podlahová plocha nepřesahuje 350 m2.

 

Podmínky: citované v §48a, odst. 1 Zákona o DPH a §121, odst. 1 zákona č. 40/1964 Sb., Občanského zákoníku

 

 

Údržba kompozitních teras

 

BĚŽNÉ ZNEČIŠTĚNÍ

WPC terasa má díky unikátní směsi plastu, dřevitých pilin a výrobního procesu velmi kompaktní povrch. Neodlomuje se a netvoří třísky. Není potřeba ji pravidelně olejovat, což zvyšuje úsporu pořizovací investice.

Při viditelném znečištění terasy prachovými částicemi nebo atmosférickým spadem stačí vlahá voda s trochou saponátu. Můžeme také použít tlakový čistič, dodržujeme však vzdálenost tlakové hubice od terasové podlahy min 30 cm.

 

MASTNOTY A OLEJOVÉ SKVRNY

Opatrnost je třeba dodržovat při grilování, aby nedošlo k znečištění terasy horkým olejem nebo tukem. Dřevo má přirozenou vlastnost nasákavost a to mají i dřevité piliny obsažené ve směsi WPC. Pokud dojde ke znečištění, je nutné skvrnu co nejrychleji vyčistit saponátovým nebo odmašťovacím přípravkem. Zásadně nepoužíváme rozpouštědla, která mohou WPC povrch poškodit. Skvrnu necháme dosušit na vzduchu a vlivem UV záření zcela vymizí.

Při grilování doporučujeme podložit gril nehořlavou podložkou pod gril. Dáváme pozor, aby nedošlo k poškození povrchu terasy žhavým uhlíkem.

 

MECHANICKÉ POŠKRÁBÁNÍ POVRCHU

Drobné rýhy se dají lehce vybrousit jemným smirkovým papírem. Pokud vznikne hluboká rýha, je dobré kontaktovat montážní firmu a ta rýhu zbrousí a začistí tak, aby byl zachován stejný barevný odstín.

© 2015 terasy-zlin.cz Tvorba www stránek Machin.cz